Części do ciężarówek

Samochody ciężarowe oraz autobusy w porównaniu do osobówek przystosowane są do ciężkiej pracy i pokonywania setek, jeśli nie tysięcy kilometrów w ciągu doby. Oznacza to, że części do aut ciężarowych muszą być znacznie trwalsze i lepsze pod względem jakościowym.

Carlos  Pernalete Tua

Części do autobusów i tirów

Kierowcy autobusów i ciężarówek udając się w trasę muszą mieć pojęcie o tym, jak usunąć podstawowe awarie w aucie oraz gdzie znajdują się sklepy oferujące części zapasowe lub zamienne. Nie jest sztuką znaleźć sklep, który po prostu oferuje części. Dużo trudniej jest znaleźć taki sklep z częściami, który będzie handlował wyłącznie produktami najwyższej jakości.

Dom J

Nasza oferta

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości części zamienne do aut ciężarowych. Sprzedajemy zarówno części oryginalne, jak i zamienniki. Oferujemy zamienniki wyłącznie najwyższej jakości. W ciągłej sprzedaży posiadamy te części, które psują się najczęściej, czyli elementy oświetlenia pojazdu, elementy instalacji pneumatycznej czy elementy układu hamulcowego. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się również akcesoria do ciężarówek oraz mniej lub bardziej nietypowe gadżety motoryzacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *